#1 2009-07-27 13:20:17

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Kilka news'ów

Dawno już nic nie ogłaszałem, więc czas na drobny upgrade.

Jak niektórzy użytkownicy zauważyli nie wszystkie rasy mają swoje specjalizacje, więc tutaj prośba do opiekunów poszczególnych ras, aby dodali ten element do swojej rasy (na podstawie już istniejących specjalizacji).

W związku z mniejszym zainteresowaniem ras Shinobi i Quincy, zostaną one poprawione i wzmocnione.

Z przyjemnością ogłaszam, że BoSkie Radio już działa
Nie jest to może forma w jakiej bym sobie życzył, ale po 2 nieudanych próbach zrobienia tego w inny sposób w końcu jakoś to funkcjonuje...

Dla tych, którzy jeszcze się nie zorientowali, od kilku dni w tabelce pogodowej pojawiły się 2 nowe wiersze:
Zbieracze - pokazuje rośliny, które alchemicy oraz zbieracze mogą danego dnia znaleźć.
Treningi - pokazuje która rasa danego dnia ma zwiększoną szybkość treningu.


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

#2 2009-07-28 00:34:36

Wochniu

Joufu      Były #42 Claymore           Kapłan Boga Cienia

6169591
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1859
Punktów :   
Rasa: Claymore Defensive
Zawód: Uploader, Alchemik
Specjalizacja: Szybkość

Re: Kilka news'ów

Dziękujemy o wielmożny Sarewoku

Offline

 

#3 2009-07-28 01:03:46

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Re: Kilka news'ów

Ach tak, zapomniałem wspomnieć...

Odbył się też pierwszy zlot fanów BoSa


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nasza firma produkuje zbiorniki Hotels Augusta