#1 2009-09-24 11:20:57

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Śmierć - Kapliczka - Runy

W ratuszu powstało nowe miejsce - "Kapliczka", gdzie każdy może się pomodlić do jakiegoś bóstwa i złożyć ofiarę. Kontrolę nad tym miejscem sprawuje kapłan (NPC kierowany przez dowolnego członka administracji, chyba że sprawa dotyczy samej osoby, wtedy musi to być inny członek). W tym miejscu kosztem 5.000 Ryu kapłan ten może nakładać na przedmioty specjalne runy. Jeżeli na przedmiot została nałożona runa, to w KP należy wpisać w nawiasie obok tego przedmiotu, że została na niego nałożona runa i link do nałożenia. Można nałożyć dowolną ilość run (1 runa = 1 przedmiot).

W przypadku, gdy jakaś istota zginie (dotyczy również wampirów itp), wszystkie przedmioty i złoto posiadane przy ciele przepadają na zawsze. Część przedmiotów, jak i złoto można przechowywać w swoim mieszkaniu (należy w mieszkaniu napisać posta co się zostawia, usunąć te przedmioty z KP, w historii Ryu wpisać "xxx - yyy = zzz (zostawione w mieszkaniu - link)" i podobnie gdy się z mieszkania zabiera przedmioty czy Ryu). Oczywiście nie można używać przedmiotów, których nie ma się przy sobie.

Przedmioty, na które zostały nałożone runy, można jeszcze odzyskać. W tym celu, po wskrzeszeniu należy udać się do kapłana w kapliczce, który używając swojej mocy przyzwie przedmiot z runą do siebie. Jednakże za każdym razem, gdy przedmiot zostanie przyzwany, nałożona wcześniej runa znika i należy nałożyć ją ponownie. Kapłan może przyzwać przedmiot również gdy zostanie on np. skradziony.


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

#2 2009-09-24 13:50:20

 Burashi Kuteru

Koumin / #42 Claymore

10497682
Skąd: Dom
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 1865
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Bankier, Sędzia/MG
Specjalizacja: Quick Sword

Re: Śmierć - Kapliczka - Runy

Jest tutaj pewne niedopracowanie. Niektóre rasy (Claymore, Shinigami, Arrancar) mają swoje własne bronie, więc po stracie ich, gra może nie mieć sensu.
No i zostaje kwestia walk. Wtedy wszystko powinno zależeć od zwycięzcy - może oddać pokonanemu przedmioty, a może je zabrać. No i powinniśmy trochę poczekać z wprowadzeniem tego - nie ma jeszcze mieszkań, więc jak ktoś umrze, to automatycznie traci wszystko.

Ostatnio edytowany przez Burashi Kuteru (2009-09-24 14:01:00)


Znany także jako Czarny Ogon.

Karta postaci - http://www.birthofshinobi.pun.pl/viewtopic.php?id=1017
Miejsce pobytu - Komisja Ratowania BoSa
Wiek: 33 lata(co wtorek)
Szczęście: 52

Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 7 +2 ataku mieczem
Wytrzymałość: 2

"To pewna śmierć! Nikłe szanse powodzenia... Na co czekamy?"

Moja Animelista

Offline

 

#3 2009-09-24 20:10:28

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Re: Śmierć - Kapliczka - Runy

1. Dlatego właśnie zostały wprowadzone runy, by te najważniejsze przedmioty można było odzyskać.
2. Mieszkania już są. Dzielnica mieszkalna na terenach neutralnych.


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

#4 2009-09-25 15:17:58

Caranthir Faelivrin

Koumin

Zarejestrowany: 2009-07-17
Posty: 442
Punktów :   -1 
Rasa: Arrancar #12
Zawód: MG

Re: Śmierć - Kapliczka - Runy

A co do zp Arrancacarów, jeżeli nie posiadam formy res i w jakiś sposób umrę, a później wrócę na świat... to czy dostane nowy zanpaktou czy w ogóle już nigdy nie będe miał opanowanego ress itp. ?[oczywiście chodzi o to że nie nakładałem runy na zanpaktou].


Karta postaci najsilniejszego Arrcacara

Ziemia będzie wkrótce moja ogarnie ją ciemność,
tak jak każdą naszą zdobycz w kosmosie
- Darkon, anime Tekkaman Blade.

Tchórz umiera tysiąc razy, a wojownik tylko raz - jakiś tam cytat z książki, którą czytałem

Offline

 

#5 2009-09-25 17:03:02

Wochniu

Joufu      Były #42 Claymore           Kapłan Boga Cienia

6169591
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1859
Punktów :   
Rasa: Claymore Defensive
Zawód: Uploader, Alchemik
Specjalizacja: Szybkość

Re: Śmierć - Kapliczka - Runy

Z tego co wiem, to możesz mieć nowy.

Offline

 

#6 2009-09-26 08:16:59

 Burashi Kuteru

Koumin / #42 Claymore

10497682
Skąd: Dom
Zarejestrowany: 2009-07-14
Posty: 1865
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Bankier, Sędzia/MG
Specjalizacja: Quick Sword

Re: Śmierć - Kapliczka - Runy

A co z mieczem Claymore?


Znany także jako Czarny Ogon.

Karta postaci - http://www.birthofshinobi.pun.pl/viewtopic.php?id=1017
Miejsce pobytu - Komisja Ratowania BoSa
Wiek: 33 lata(co wtorek)
Szczęście: 52

Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 7 +2 ataku mieczem
Wytrzymałość: 2

"To pewna śmierć! Nikłe szanse powodzenia... Na co czekamy?"

Moja Animelista

Offline

 

#7 2009-09-26 13:15:26

 Zack

Joufu / Opiekun

11275369
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 1848
Punktów :   
Rasa: Shinigami / Alchemik
Zawód: Opiekun / Uploader / MG
Specjalizacja: Mistrz Bakudou

Re: Śmierć - Kapliczka - Runy

chyba tak samo. W końcu miecze Claymore nie mają specjalnych zdolności jak zanpakutou


Moja karta postaci:  Karta
Shikai

Goście, człowieku zack z ng i ja to całkiem inna osoba!
Nie jem, nie piję, wciąż gram i zyje...
I'm the Shinigami  who is the.... Bakudou Master!
Zanpakutou - Wabisuke

Miejsce odbytu: tereny neutralne
Wiek: 18 lat - co niedziela
Karma: 5
Katetsu: 30 000
Ryu: 13 410

Siła: 3
Szybkość: 6 (1 za koumina, 1 za joufu)
Wytrzymałość: 0
Szczęście: 27

Offline

 

#8 2009-09-26 18:51:40

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Re: Śmierć - Kapliczka - Runy

Jeżeli nadal jesteś w organizacji, to najwyżej dostaniesz nowy miecz claymore z nowym symbolem (bo nie ma 2 identycznych).


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
makijaż permanentny Gdynia mapuska moktotów