#1 2009-09-12 21:38:47

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Pracownicy

Jak nam wszystkim wiadomo, wiele pracy na forum wykonują nie tylko członkowie administracji, ale również inni, zwykli gracze pracujący jako, np. sprzedawcy, opiekunowie, sędziowie, MG itp.

Istnieje coś takiego jak opcja "Raportuj" znajdująca się pod każdym postem. W przypadku, gdy ktoś łamie regulamin, albo źle wykonuje swoją pracę - nie bójcie się jej użyć. Administracja zostanie automatycznie powiadomiona o wypadku i stosunkowo szybko się nią zajmie (szybciej niż wysyłając pw).

Administracja nie jest w stanie w pełni obserwować wszystkiego co się dzieje na forum, więc będziemy wdzięczni za współpracę. Możecie tej opcji używać również w przypadku problemów związanych z członkami administracji.

A tak wygląda wspomniana opcja:
http://img215.imageshack.us/img215/563/rapo.jpg


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

#2 2009-09-12 22:38:39

Armand

Bóg Cienia                      Lider Klanu Ventrue

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1171
Punktów :   
Rasa: Wampir Ventrue

Re: Pracownicy

Taaa jasne, a teraz będzie po 100 raportów dziennie...


Karta Postaci


Miejsce pobytu: Tam gdzie jest ciemność
Wiek: 18
Karma: -100
Szczęście: 43
Katetsu: 20055
Ryu: 1000


"Chodzi Wilczek koło drogi niema ręki ani nogi kogo (coś tam zrobi) to mu nogi upierdoli."

Offline

 

#3 2009-09-13 12:35:59

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Re: Pracownicy

Przynajmniej administracja nie będzie się nudzić
I zamiast do mnie słać setki pw, będą wiadomości ogólne do całej administracji, a nie tylko do mnie, co pozwoli uniknąć części problemów...


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.birthofshinobi.pun.pl