#1 2009-09-03 00:05:39

Wochniu

Joufu      Były #42 Claymore           Kapłan Boga Cienia

6169591
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1859
Punktów :   
Rasa: Claymore Defensive
Zawód: Uploader, Alchemik
Specjalizacja: Szybkość

Rostery

W naszym świecie zostały wprowadzone Rostery - czyli nieobowiązkowe walki ligowe.
    Każdy użytkownik ma obowiązek zapisać się do jednego z nich, przy czym walki są nieobowiązkowe. Jeśli ktoś nie stawi się na walkę nie są wyciągane z tego powodu żadne konsekwencje, tzn nie dostaje do statystyk walki przegranej itp.
    Jeśli użytkownik wie prędzej, że walczył nie będzie, niech napisze w temacie który stworzy jego przeciwnik, iż nie stawia się na spotkanie.

Zapisy do lig: Tutaj

Offline

 

#2 2009-09-03 14:14:40

 Zack

Joufu / Opiekun

11275369
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 1848
Punktów :   
Rasa: Shinigami / Alchemik
Zawód: Opiekun / Uploader / MG
Specjalizacja: Mistrz Bakudou

Re: Rostery

Więc tak:
To był mój pomysł i z tego powodu postaram się opisać co wymaga jakichś korekt.
Rostery:
RAW - na razie zamknąłbym możliwość zapisu do tego rosteru. Powód? tylko 3 Joufu na forum a poza tym tylko dwóch mogłoby w nim walczyć. Tzn. Wochniu i Sarewok bo ja jeszcze nie spełniam wymogu trzech miesięcy na forum. Zapisy otworzyłbym dopiero po zakończeniu II turnieju w centrum świata.
SmackDown - jest błąd w opisie rosteru. Więcej w moim poście.
ECW - ok

Nazwa wielka gala hmm jedynie na zasadzie zakładania wątków miej więcej tak: Zack vs Narral [WrestleMania 25] a jeśli nie to zrobić jeden nowy dział z galami i w nich subfora z każdą galą (jeśli potrzebne wam są nazwy to mogę wam z pamięci wszystkie podyktować) gdzie zawodnicy walczyli by walki a w nawiasie musieli by pisać tylko z którego to roku jest walka na danej gali (roku forum) dodam że w Chuugen mamy gdzieś około 10 rok.
Dalej. Walki o pasy powinny być organizowane tylko na galach. Podczas tygodniówek raczej tylko za zgodą obu stron chociaż nie jest to akurat element elastyczny i najlepiej dodać nowy zawód tak jak w WWE general managera, który by ustalał walki podczas wedle tego co aktualnie się dzieje w danych rosterach ale konflikty zawodników znajdujących się w oddzielnych rosterach mogą być bez problemu egzekwowane.  Tu akurat jeśli nie wprowadzić GM'ów (GM a MG to co innego) to będzie musiało pozostać tak jak jest na razie.
Dalej, zmiany rosterów powinny się odbywać rzadziej tak jak mówiłem raz lub dwa na rok by zawodnicy nie przeskakiwali co chwila do innych bo przecież to nie stoi na przeszkodzie by na tygodniówce ECW walczył zawodnik tego rosteru z kimś z RAW. Wprowadzić jeszcze zakaz zmiany rosteru dla mistrzów z pasami danego rosteru (np mistrz świata wagi ciężkiej [główny pas SmackDown] przechodzi se do ECW by mieć słabszą konkurencję).

Nie ma nigdzie opisanych pasów więc nie wiadomo czy możliwe są walki tag teamów. Należy zrobić wątek z opisami wszystkich pasów i ew. z podanym obecnym właścicielem. No i powinno być gdzieś miejsce gdzie zawodnicy mogą zgłaszać swoje drużyny itp.

Nie wiem czy to wszystko. Jeśli czegoś zapomniałem to później dopisze.
Aha ja nie wypominam błędów tylko podaje to co powinno być trochę inaczej i jeśli to nie jest jeszcze oficjalnie skończone to moje wypociny mogą posłużyć za plan co dalej dodać/zmienić/skasować (niepotrzebne skreślić).

A i nie ma nigdzie napisanego kiedy odbywają się walki, w jakie dni itp ale  na razie trzeba skończyć to co wymaga tego jako priorytet i zaczekać na zawodników, którzy się pozapisują do danych rosterów.


Moja karta postaci:  Karta
Shikai

Goście, człowieku zack z ng i ja to całkiem inna osoba!
Nie jem, nie piję, wciąż gram i zyje...
I'm the Shinigami  who is the.... Bakudou Master!
Zanpakutou - Wabisuke

Miejsce odbytu: tereny neutralne
Wiek: 18 lat - co niedziela
Karma: 5
Katetsu: 30 000
Ryu: 13 410

Siła: 3
Szybkość: 6 (1 za koumina, 1 za joufu)
Wytrzymałość: 0
Szczęście: 27

Offline

 

#3 2009-09-03 15:06:35

Okashu

Duch opiekuńczy Kraju Cienia

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 754
Punktów :   
Rasa: Wilkołak
Zawód: Sprzedawca / opiekun
Specjalizacja: Ścieżka natury

Re: Rostery

Wochniu gdzieś to dokładnie opisał... jest około 42 roku.


Moja Karta Postaci
Pomóżcie
Stara gwardia!

Spoiler:

Epic quotes
Arkon
Yuura nie to żebym był nie tolerancyjnym ale czy twój lekarz mówi ci że wszystko z tobą w porządku?
Yuura
nie rozpoznal u mnie chorobe stwierdzil ze jestem murzynem
Arkon
już myślałem że powinieneś go zmienić.

Burashi Kuteru
Kto ma ochotę zrobić mi sesję?
Yuura
jakbym mogl to bym Ci zrobil ale pewnie bys nie chcial
Burashi Kuteru
Ty byś mi zrobił stado napalonych białych murzynów xD
Yuura
ale wiesz jakie nagrody bys zebral ?? Xd
Burashi Kuteru
Yuura - poszerzony odbyt pewnie xD
Yuura
nie poprostu nauczyl bys sie kultury innej masci ;p xd taniec i spiew itp
Burashi Kuteru
"Wyruchać go, wyruchać go, ugabugabuga"

Offline

 

#4 2009-09-03 18:35:18

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Re: Rostery

Zgadzam się ze zmianami Zacka, tak będzie bardziej przejrzyście i lepiej...


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

#5 2009-09-03 21:53:31

Wochniu

Joufu      Były #42 Claymore           Kapłan Boga Cienia

6169591
Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 1859
Punktów :   
Rasa: Claymore Defensive
Zawód: Uploader, Alchemik
Specjalizacja: Szybkość

Re: Rostery

To wprowadź to Sarewok, bo ja nie bardzo rozumiem co mam poprawić.

Offline

 

#6 2009-09-04 23:09:21

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Re: Rostery

Pozwoliłem Zackowi, to zrobić, on się na tym zna lepiej niż ja...


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.birthofshinobi.pun.pl