Michi - 2009-10-18 21:30:45

Spacerując po Mieście rozglądasz się dookoła. Nic się nie dzieje, same nudy. Idziesz dalej w kierunku centrum miasta. W oddali zauważasz grupkę ludzi zgromadzonych w miejscu gdzie wywieszane są ogłoszenia. Ciekawe co jest powodem tego zamieszania. Myślisz i postanawiasz to sprawdzić. Zbliżasz się i zauważasz, że na dotychczas pustej tablicy wisi wielki, żółty plakat. Przeciskasz się między zgromadzonymi i czytasz:

Już wkrótce statki odpłyną!
23.10.br wypłyną statki do Kraju Bogactw, Kraju Cienia i Kraju Dziczy. Przypuszczamy, że podróż statkiem do każdego z krajów trać będzie 4 dni. Płynąc możecie trenować, to co w rzeczywistości moznaby było trenować na statku. Ci którzy chcą dostać się do Kraju Dysku, płyną do Kraju Bogactw, a stamtąd muszą przejść przez Wzgórza Ciszy, by znaleźć się w kraju Boga Sarewoka. Chętni na opuszczenie Terenów Neutralnych niech spakują wszystkie swoje rzeczy i stawią się za 4 dni w porcie. 


Nareszcie. Uśmiechasz się szeroko i postanawiasz już zacząć się pakować, by móc wypłynąć w poszukiwaniu przygód w którymś z krajów.

Poniżej znajdują się reklamy poszczególnych Krajów. (jeśli czegoś brakuje- dopisać)

Kraj Dysku posiada najzasobniejszą bibliotekę w całym świecie Chuugen. W centrum kraju znajdują się stolica, w której znajdują się dzielnice mieszkalne i rolnicze, gorące źródła. Gorące źródła posiadają górską wodę, która ma właściwości lecznicze. Dzięki niej treningi katetsu są przyśpieszone. W okolicznych jaskiniach wydobywa się min. miedź, węgiel diamenty, złoto i siarkę.

Kraj Bogactwa lub też Kamieni Szlachetnych posiada wiele miast, które charakteryzują się wydobywaniem wielu drogocennych kruszców min.: złoto, żelazo, miedź czy srebro. W tym kraju jest też miejsce dla rolników i rybaków.   

Kraj Cienia: Jedno miasto to nasz atut: Aenema- stolica Wampirów. Wszyscy jesteśmy razem a więc trudniej opanować nasze bogactwa. Oprócz wampirów mieszkają tu też przedstawiciele innych ras, oraz zwykli śmiertelnicy. Kraj Cienia to przede wszystkim tajemnicze labirynty, cmentarze i inne miejsca gdzie można znaleźć dużo skarbów. Jest tutaj dużo osobistości jak Król Smoków czy Piekielny Kowal którzy dużo dla was zrobią.

Kraj Dziczy posiada charakterystyczną świątynię w kształcie piramidy wykonanej ze złota. W Kraju Dziczy można kupić alkohol, różnego rodzaju używki, leki, zioła i różne inne rośliny, przydatne nie tylko podczas walk. Kraj Dziczy posiada duże zasoby drewna, z których powstają łodzie.

pacal.com.pl