Sarewok - 2009-09-24 11:20:57

W ratuszu powstało nowe miejsce - "Kapliczka", gdzie każdy może się pomodlić do jakiegoś bóstwa i złożyć ofiarę. Kontrolę nad tym miejscem sprawuje kapłan (NPC kierowany przez dowolnego członka administracji, chyba że sprawa dotyczy samej osoby, wtedy musi to być inny członek). W tym miejscu kosztem 5.000 Ryu kapłan ten może nakładać na przedmioty specjalne runy. Jeżeli na przedmiot została nałożona runa, to w KP należy wpisać w nawiasie obok tego przedmiotu, że została na niego nałożona runa i link do nałożenia. Można nałożyć dowolną ilość run (1 runa = 1 przedmiot).

W przypadku, gdy jakaś istota zginie (dotyczy również wampirów itp), wszystkie przedmioty i złoto posiadane przy ciele przepadają na zawsze. Część przedmiotów, jak i złoto można przechowywać w swoim mieszkaniu (należy w mieszkaniu napisać posta co się zostawia, usunąć te przedmioty z KP, w historii Ryu wpisać "xxx - yyy = zzz (zostawione w mieszkaniu - link)" i podobnie gdy się z mieszkania zabiera przedmioty czy Ryu). Oczywiście nie można używać przedmiotów, których nie ma się przy sobie.

Przedmioty, na które zostały nałożone runy, można jeszcze odzyskać. W tym celu, po wskrzeszeniu należy udać się do kapłana w kapliczce, który używając swojej mocy przyzwie przedmiot z runą do siebie. Jednakże za każdym razem, gdy przedmiot zostanie przyzwany, nałożona wcześniej runa znika i należy nałożyć ją ponownie. Kapłan może przyzwać przedmiot również gdy zostanie on np. skradziony.

https://svratka.ibetonovejimky.cz La Liga Santander 2018/19: CD Leganes - Real Socie zaproszenia-slubne-tanie.eu