Wochniu - 2009-09-07 18:51:30

Każdy użytkownik może posiadać Mistrzostwo tylko w dwóch sztukach walki (wyjątkiem są wilkołaki - w trzech), inaczej mówiąc resztę sztuk walki może rozwinąć maksymalnie do 60 punktów.

Za każdy dzień spędzony na treningu danej sztuki walki otrzymujemy + 2 punkty w tej dziedzinie (znów wyjątek wilkołaki oni - 3)

poziom 1 trenujemy 10 Dni
poziom 2 trenujemy 15 Dni
poziom 3 trenujemy 30 Dni

Poziom 1 pozwala na rozwinięcie danej sztuki walki do maksimum 30 punktów, czyli jeśli chcemy trenować np Boks, musimy najpierw osiągnąć poziom 1 - następnie trenować x dni do osiągnięcia 30 punktów, i jeśli wtedy nie wytrenujemy poziomu 2, nie możemy dalej trenować owej dziedziny.

Możemy również od razu wytrenować poziom 1, 2 i 3 a dopiero potem wziąć się za trening w danej dziedzinie, nic nie stoi na przeszkodzie. Nie mniej jeśli mamy poziom 2 danej sztuki walki, możemy ją rozwinąć do max. 60 punktów.

Przykładowo najpierw trzeba nauczyć się 1 poziomu, aby w ogóle móc się uczyć danej dziedziny walki. Dodaje nam ten poziom 10 punktów które mamy na start. Zakładając, że nie jesteśmy wilkołakiem musimy trenować przez 10 koeljnych dni aby mieć max, czyli 30 punktów. Po tym czasie, nie możemy już dalej rozwijać tej dziedziny, musimy nauczyć się poziomu 2 itd.

www.birthofshinobi.pun.pl