Wochniu - 2009-09-07 18:45:44

Capoeira - Wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej sztuka walki, której formy są rytmiczne, akrobatyczne i skupiają się na kopnięciach. Istotą capoeiry są elementy tańca wpływające na płynność i nieprzewidywalność ataków. Ciosy przeciwnika blokuje się bardzo rzadko, zamiast tego capoeira oferuje wiele uników i przejść. Przy każdym poziom zwiększa się rozciąganie Twojego ciała, dodatkowo równowaga jest na wysokim poziomie. poziom Mistrzowski dodaje +1 szybkości do ciosów nogami. Co 100 punktów otrzymujesz +1 Szybkości

poziom 1 - Nowicjusz (+10 punktów)
Tak jak w każdej sztuce walki zaczynałeś od książek, które wszystkie już przeczytałeś. Czas na proste ćwiczenia rozciągające jak i taniec który pomorze udoskonalić Ci ruchy.

poziom 2 - adept (+10 punktów)
Jakiś czas minął i skomplikowane obroty, akrobacje i przewroty nie są Ci obce. Dobrze potrafisz unikać ciosów przeciwników co w połączeniu ze zwiększoną równowagą pozwala Ci zaraz po uniku wyprowadzić atak nogami.

poziom 3 - Mistrz (+20 punktów)
Nie masz sobie równych na świecie. Twoje ruchy idealnie komponują się jeden z drugim dzięki czemu cała walka wygląda jak zaplanowana, chociaż wszystko to twoje ruchy. Wszystkie akrobacje jak salto  miejsca, czy gwiazda bez rąk potrafisz wykonać bez żadnej rozgrzewki.

poziom 1 pozwala Ci na rozwinięcie Capoeiry do maksimum 30 punktów
poziom 2 pozwala Ci na rozwinięcie Capoeiry do maksimum 60 punktów
poziom 3 pozwala Ci na nielimitowane rozwinięcie Capoeiry

Każdy dzień spędzony na treningu Capoeira dodaje Ci +2 punkty owej umiejętności.

Hoteles en la localidad de Castelsardo, Sassari. be your own boss